Anahtar Teslimi Fabrika Montajı

Erdemtaş Makine anahtar teslimi fabrika taşıma ve montaj projelerinde kardeş şirketi ESO Endüstriyel Otomasyon ile birlikte ESO Grup çatısı altında çalışmaktadır. Makine tasarımı, üretimi ve sistemin mekanik kurulumunu Erdemtaş gerçekleştirirken ESO Endüstriyel Otomasyon, otomasyon ve elektrik tesisat kurulumunu, pano üretimini yapmaktadır. Sistem, şirketin kendisine ait makine, vinç ve platformlar ile sahada montaj işlemleri tamamlanıp devreye alındıktan sonra müşteriye teslim edilmektedir. ESO Grup çatısı altında kurulan bu güçlü ve özel sinerji ile anahtar teslimi fabrika kurulum proseslerinde proje sahipleri tek bir muhatap firma ile tüm süreci zamanında tamamlayabilmekte, kaliteli ürün ve hizmet almakta, maliyetlerden tasarruf edebilmektedir.

Erdemtaş Makine, ekibindeki makine, elektrik ve elektronik mühendisleri ile tam hizmet vermektedir. Uzun yıllar süresince oluşan bilgi birikimlerine ve teknik donanıma sahip ekip gelen talepleri doğru ve tam analiz ederek projeye çevirebilme, tasarımını ve yazılımını yapabilme ve 1. Sınıf kalitede, güvenilir makineleri üretebilme yeterliliğindedir. Otomasyon ve elektrik tarafları ile paralel yürüyen süreç sonunda kurulan sistem kullanıcı güvenliği ile birlikte tam ve kusursuz performans göstermektedir.

Erdemtaş Makine, kurulum öncesi ve sonrası; eğitim, tesis operatörleriyle test çalışmaları, verilen mekanik cihazların hem devreye alınması hem de aktif olarak üretime geçilmesi anında start-up çalışma koşullarını optimize edecek çalışmaları da sunmaktadır. Sistem işletme garantili ve yüksek performans gösterir bir halde tüm testleri tamamlanarak teslim edilir.

Erdemtaş Makine, anahtar teslimi fabrika montajı için gerekli olan çelik konstrüksiyon ve teçhizat imalatı da yaparak müşterilerinin gerek iş takibi gerekse maliyetler konusunda konforlu çalışmasını garanti etmektedir. Şirket, yapısı ve vizyonu itibari ile tüm çözümlerde tek adres olarak çalışmaktadır.

Anahtar Teslim Fabrika Montajı Referanslarımız için tıklayınız