Üretim

Erdemtaş Makine, motivasyon ve kararlı yaklaşımı ile kendisini müşterilerine mümkün olan en iyi çözümü sunmaya,  verimlilik ve performans üzerine kurduğunuz işletmenizi daha rekabetçi yapmaya adamıştır. Şirket, sahip olduğu ar&ge, tasarım ve mühendislik gücüyle müşteri gereksinimlerine odaklı olarak projelere uygun çok özel, 1. Sınıf kalitede çözümler sunmaktadır. 

Lastik ve Kauçuk Endüstrilerine yönelik olarak üretim hattı imalat makineleri üreten Erdemtaş Makine’nin nihai ürün grupları; Mikser Ekstruder Ekipmanları, Lastik İmal Makineleri, Lastik Kontrol & Ambalaj Makineleri, Yarı Mamül & Sarma Makineleri, Makine Konstrüksiyon & Diğer Makineler, teçhizat imalatıdır. 

Hizmet

Erdemtaş Makine tüm üretim endüstrilerine yönelik olarak anahtar teslimi makine ve üretim hattı montajı, makine bakım, onarım ve revizyonları ile gereksinimlere uygun teçhizat, yedek parça tedariği hizmetleri sunmaktadır. Firma ayrıca kardeş şirketi ESO Endüstriyel Otomasyon ile birlikte ESO Group çatısı altında anahtar teslimi fabrika montajı ve endüstriyel otomasyon konularında da müşterilerinin çözüm ortağı konumundadır. 

Erdemtaş Makine, kurulduğu günden bugüne süreçteki bilgi birikimlerini kaliteli işgücü ile birleştirerek üretim tesislerinin tüm ihtiyaçlarını kusursuzca karşılamaktadır. Makine, elektrik & elektronik mühendislerinden oluşan teknik ekip, üretim sürekliliği ve üretim verimliliği faydalarını en az maliyetle ve en hızlı şekilde müşterilerine sunmaktadır. Şirket, müşterilerinin endüstriyel üretkenliklerini sürdürülebilir bir biçimde artırmalarına yardımcı olmayı amaçlar.

 Neden Erdemtaş Makine?

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hareket eden Erdemtaş Makine, ESO Endüstriyel Otomasyon ile birlikte ESO Group üyesidir. ESO Group Türkiye’ de lastik sektöründe anahtar teslimi fabrika montajı ve bunun için gerekli makine üretimi, proses otomasyonu, elektirik ve montaj konularında ilk ve tek iş modeline sahiptir. Bu model ile müşteriler tüm süreç için tek bir şirketle iletişim halinde olup, çözüme çok daha hızlı ve çok daha az maliyetle ulaşırlar.

Erdemtaş Makine, gelişim sürecinde çok güçlü adımlar atarak önemli referanslar kazanmıştır. Dünya’ nın önde gelen lastik ve otomotiv markaları ile projeler üreten, tasarlayan ve hayata geçiren şirketin süreçlerdeki titiz çalışmaları yurtdışı pazarların kapılarını sonuna dek açmıştır.

Erdemtaş Makine, üretim makineleri imalatı, teçhizat imalatı, makinelerin bakımı, yenilenmesi ve montajı konularında uzmandır. Şirket, ekibindeki elektrik, elektronik ve makine mühendisleri ile tam hizmet vermektedir. Ekip gelen talepleri doğru ve tam analiz ederek projeye çevirebilme, tasarımını yapabilme ve makineleri üretebilme yeterliliğindedir. Otomasyon tarafı ile paralel yürüyen süreç sonunda kurulan sistem kullanıcı güvenliği ile birlikte tam ve kusursuz çalışmaktadır.

Erdemtaş Makine kurduğu sistemlerde en kaliteli malzemeyi, mühendislik ve işçilik gücü ile birleştirerek 1. Sınıf makineler üretmektedir. Otomasyon tarafında da Dünya’ nın önde gelen markalarının PLC, Scada, servo motor, sensör gibi ürünleri kullanılmaktadır. Güvenilir yazılım, yüksek mühendislik ve kusursuz işgücü ile birleşen ürünler sistem yönetimindeki ve üretim hattındaki tüm gereksinimleri tam anlamıyla karşılamaktadır.

Erdemtaş Makine’ nin ürettiği makineler işletmelerin yatırımlarını daha düşük maliyetle yapma, ürünlerini daha az enerji ve kaynak kullanarak daha hızlı, daha karlı ve daha kaliteli üretme olanaklarını sunmaktadır. Ayrıca kesintisiz iletişim kalitesi ve güvenilir yazılımlar; tam kontrol, bilgileri on-line okuyabilme, proses ile ilgili iş akışını uygulayabilme ve kritik operasyonları daha hızı ve verimli yönetme olanaklarını sağlar.

Makinelerin mekanik bakımı ve onarımı, otomasyon sisteminin güncellenmesi, elektrik tasarımının uygulanması, var olan makinelerin ve sistemlerin modernizasyonu konularında ESO Group Servis kusursuz hizmet kalitesi ile her zaman çözüm ortağınız konumundadır.