Endüstriyel Otomasyon

Er-Demtaş Makine, Endüstriyel Otomasyon tarafında kardeş şirketi ESO Endüstriyel Otomasyon ile çalışmaktadır.

Globalleşen sanayide ESO Endüstriyel Otomasyon yenilikçi yaklaşım, doğru çözüm ve uygulamalar, en uygun kalite ve yüksek verimlilik anlamında dünya standartlarında etkili çözümler sunmayı prensip edinmiştir.

Eso Endüstriyel Otomasyon elektrik ve elektronik mühendislerinden oluşan deneyimli ekibi ile projere ve gereksinimlere uygun yazılım ve otomasyon çözümleri üretmektedir. Yenilikçi bakış açısı ile gün geçtikçe değişen ve ilerleyen teknolojinin yakın takipçisi olan şirket, ihtiyaçların belirlenerek projeye dökülmesinden yazılımın oluşturulmasına, sistemin kurulmasından devreye alınmasına kadar tüm süreçte üstün hizmet anlayışı ile çalışmakta müşterilerinin tüm gereksinimleri için çözüm noktası olmaktadır.

ESO Endüstriyel Otomasyon’ un hizmet ve kullandığı malzeme kalitesi ile üretim proseslerinde kurulan sistem ve iletişim ağları kaliteli ürün üretimine zemin hazırlamakta, üretim maliyetini düşürmekte, zamandan tasarruf sağlamaktadır. Üretim hızının rekabet üstünlüğü sağladığı günümüze ESO Endüstriyel Otomasyonun kurmuş olduğu sistemler esnek yapılarıyla anında müdahale ve değişimlere kolayca adapte olabilmekte ve karlılığı maksimize etmektedir.

ESO Endüstriyel Otomasyon gerek sistemin beyni olan PLC, gerek sensörler gerekse diğer tüm ekipmanları, endüstriyel otomasyon için özel olarak üretim yapan, Dünya’nın önde gelen markalarından sağlamaktadır.

ESO Endüstriyel Otomasyon web sitesi için tıklayınız.