ESO Group Brisa’nın En Başarılı Tedarikçilerinden Biri Seçildi.

Sahip olduğu araştırma ve geliştirme, tasarım, mühendislik gücüyle müşteri gereksinimlerine odaklı projelere uygun çok özel çözümler üreten ESO Group çatısı altında bulunan Erdemtaş Makine ve kardeş şirketi ESO Endüstriyel Otomasyon, 2018 Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. Ve Tic. A.Ş.’nin Osat Değerlendirmesi sonuçları kapsamında tüm tedarikçi firmalar içinde “EN BAŞARILI 10 TEDARİKÇİ” arasında yer aldı.

21.12.2018 tarihinde Brisa’nın Aksaray Üretim Tesislerinde gerçekleştirilen Tedarikçi Onurlandırma Ödül Töreninde Teşekkür Belgesini ESO Endüstriyel Otomasyon Genel Müdürü Sayın Bülent Erdem ve kardeş şirketi Erdemtaş Makine Genel Müdürü Sayın Ömer Erdem aldı.

Brisa İç Satın alma Departmanı tarafından düzenlenen çalışma, firmanın tüm tedarikçilerinin katılımı ile gerçekleşti. Hizmet kalitesi, güvenilirlik, teklif-teslim süreleri ve belgelerin tam olması gibi özel kriterlerin bulunduğu değerlendirme,  OSAT sistemi üzerinden satın alma ve mühendislik ekiplerinin oylamasına sunuldu. Diğer bir puanlamayı ise OSAT sistemi rasyonel veriler üzerinden otomatik olarak belirledi.

Güvenilir Çözüm Ortağı

Erdemtaş Makine kardeş şirketi ESO Endüstriyel Otomasyon ile birlikte ESO Group çatısı altında Brisa’nın Aksaray’ da konumlandırılan 950.000 m²  alana sahip üretim tesisinin Anahtar Teslim Fabrika Montaj projesini gerçekleştirdi. Anahtar Teslimi Fabrika Montajı konusunda kusursuz hizmet kalitesine ve eşine az rastlanır deneyime sahip Erdemtaş Makine, müşterilerinin üretim verimliliğinin, enerji sürekliliğine ve makinelerinin / üretim hatlarının güvenilir ve kusursuz çalışmasına bağlı olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Şirket, Brisa Fabrikasının proseslerdeki üretim hatlarını, muhtelif makinelerini, elektrik hatlarını ve boru sistemlerini kurarak, ekipmanların montajını hem kısa sürede hem de kaliteden taviz vermeden gerçekleştirdi. Erdemtaş Makine, tüm süreçlerde tam performans ile çalışarak üretim hatları ve makineleri devreye alarak çalışır vaziyette ve tam zamanında teslim etti.

Erdemtaş Makine Dünya Devleri İle Elele

Erdemtaş Makine, kurulum öncesi ve sonrası; eğitim, tesis operatörleriyle test çalışmaları, mekanik cihazların hem devreye alınması hem de aktif olarak üretime geçilmesi anında start-up çalışma koşullarını optimize edecek çalışmaları da gerçekleştirdi. Sistem işletme garantili ve yüksek performans gösterir bir halde tüm testleri tamamlanarak Brisa’ ya teslim edildi. Ürünleri ve verdiği hizmetleri ile müşterilerinin verimlilik ve performans üzerine kurdukları işletmelerini daha rekabetçi yapmaya adayan Erdemtaş Makine, gelişim sürecinde çok güçlü adımlar atarak önemli referanslar kazandı. Şirket, en son Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Lastik Grubu’ nun makinalarla ilgili elektrik, mekanik, borulama, demontaj, montaj, tüm transfer işlemleri ve depolama tarafının yükleniciliğini anahtar teslimi kapsamında üstlendi. Ayrıca Erdemtaş Makine halen Sumitomo Rubber Ako’ nun Çankırı Fabrikasının anahtar teslimi fabrika montajı işlerinde çözüm ortağı olmaya devam ediyor.
Referanslarımız için tıklayınız