Erdemtaş Makine Santek 2018 Fuarında Sektörle Buluştu.

Erdemtaş Makine 31 Ekim-3 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenen SANTEK 2018 – 5. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’ na katıldı.

 

Türkiye’ nin en önemli sanayi fuarlarından olan SANTEK 2018’ e; Üretim makineleri ve imalat endüstrisi, enerji, elektrik, elektronik, otomasyon, savunma sanayi, otomotiv, otomotiv yan sanayi, liman, tersane ve gemi sanayi ile demir çelik, demir dışı metaller sektörlerinden 200’ e yakın firma katıldı. ESO Group’ un da oldukça ilgi gördüğü fuar bu yıl 40.000’ e yakın ziyaretçi kabul etti.

ESO Group bu yıl ağırlıklı olarak otomasyon projelerinin, lastik, kauçuk sektörüne yönelik makine imalatlarının, anahtar teslimi fabrika montajı hizmetlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.  Yoğun ilgi ile karşılaşılan stantta yurtiçi ve yurtdışı iş bağlantıları gerçekleştirildi.

Erdemtaş Makine Dünya Devleri İle Elele

ESO Group bünyesinde bulunan Erdemtaş Makine bugüne kadar gerçekleştirdiği fabrika üretim makineleri imalatı ile misafirlerinin ilgi odağı oldu.  Firma, özellikle Pirelli, Mitsubishi, Sumitomo, Cimcorp, Brisa, Petlas gibi dünya devi markaların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Erdemtaş Makine, referanslarında yer alan firmaların gerek makine ve hat imalatlarını, gerekse bakım ve revizyonlarını yaparak teknolojisini, hizmet kalitesini,  güvenlik ve verimlilik ile buluşturuyor.

Erdemtaş Makine ayrıca kardeş şirketi ESO Endüstriyel Otomasyon ile birlikte imal edilen cihazların otomasyon sistemlerini kurup sahada devreye alıyor.  Bu iki markanın aralarında oluşturulan sinerji ile ESO Group, anahtar teslimi makine imalat, üretim hattı kurulumu, anahtar teslimi fabrika taşıma, montaj / demontaj hizmetleri veriyor, müşterilerine hem maliyet hem de zamandan tasarruf sağlıyor.

Lastik Üretim Makineleri İmalatında Erdemtaş Makine İmzası

ESO Group çatısı altında bulunan Erdemtaş Makine fuarda tamamen kendi tasarımı Topuk Teli Sarma Makinesi ile ön plana çıktı. Türkiye’ de ilk defa tasarlanarak Ar-Ge çalışmalarının ardından imalatı ve ESO Endüstriyel Otomasyon tarafından da otomasyon sistemi kurulan makine ilgi odağı konumundaydı. Gereksinimlere odaklı olarak terzi usulü çalışan Erdemtaş Makinenin bünyesinde bulunan yüksek mühendislerden oluşan ekibi talepleri doğru analiz ederek projeye çevirebiliyor, tasarımını yapıyor ardından makineleri üretiyor.  Otomasyon tarafı ile paralel yürüyen süreç sonunda sahaya kurularak devreye alınan sistemler kusursuz çalışıyor. Erdemtaş Makine ayrıca makine bakımı, onarımı, revizyonu ve montajı hizmetlerinin yanı sıra teçhizat imalatında da firmaların çözüm ortağı konumunda.

Referansları arasında; Pirelli, Brisa, Petlas, Sumitomo, Goodyear, Toyota, HF Group, Krauss Maffei Berstorff gibi dünya markalarının bulunduğu şirket, gerek üretimde kullandığı malzemelerin kalitesinden gerekse işgücü kalitesinden asla vazgeçmemesinin meyvelerini toplamaya devam ediyor.

Bu çerçevede oldukça verimli geçen fuar katılımımızda misafirimiz olan tüm ziyaretçilerimize ESO Group’ a ayırdıkları değerli zaman ve ilgileri için teşekkür ederiz.